• Spotkanie z policjantką

• Pani Policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Pucku uczyła dzieci bezpiecznego zachowania na drodze, a także radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia np. kiedy obca osoba zaczepia dziecko, albo gdy dziecko zostaje samo w domu. Zademonstrowała jak należy wezwać pomoc. Przypomniała o bezpiecznej zabawie. Zwróciła uwagę uczniów na dobre traktowanie kolegi i koleżanki. Podkreśliła, że szacunek należy się każdemu bez względu na wiek, wygląd, niepełnosprawność. Naszemu gościowi dziękujemy za poświęcony czas i cenne rady. Na koniec spotkania dzieci otrzymały odblaski. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

• Jesienne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Szkół Podstawowych Ziemi Puckiej

• Dnia 15.09.2023 roku na stadionie lekkoatletycznym w Pucku odbyły się Jesienne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Szkół Podstawowych Ziemi Puckiej rocznika 2009 i 2010. Naszą szkołę reprezentowało 11 uczniów z klas 7-8. Ogromnym sukcesem może się pochwalić nasz uczeń klasy 8 - Maciej Więzik, który zdobył złoty medal w biegu na 100 metrów i tym samym został mistrzem powiatu puckiego w tej konkurencji w swojej kategorii wiekowej. Oprócz tego, Maciej zajął wysokie 7 miejsce w pchnięciu kulą. Ponadto z bardzo dobrej strony zaprezentowali się: Dorota Korthals (5 miejsce w biegu na 300 m), Franciszek Proena (5 miejsce w biegu na 300 m oraz 7 miejsce w skoku w dal) oraz Oliwia Tarnowska (7 miejsce w pchnięciu kulą). W klasyfikacji końcowej nasza szkoła uplasowała się na wysokim 7 miejscu w powiecie puckim.

• Jesienne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Szkół Podstawowych Ziemi Puckiej

• Dnia 14.09.2023 roku na stadionie lekkoatletycznym w Pucku odbyły się Jesienne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Szkół Podstawowych Ziemi Puckiej rocznika 2011 i młodszych. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów z klas 4-7. Niestety tym razem nie udało nam się zdobyć medalu choć z bardzo dobrej strony zaprezentowali się: Marianna Rekowska (6 miejsce w rzucie piłeczką palantową) oraz Przemysław Dibowski (6 miejsce w biegu na 60 metrów oraz 8 miejsce w rzucie piłeczką palantową).

• Wycieczka klas młodszych

• We wtorek 19 września uczniowie klas I-III i dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się na wycieczkę do Rumi. Najpierw w Multikinie obejrzały wzruszający film „O psie, który jeździł koleją”. Następnie udały się do Redy. Tam zjadły pyszne lody oraz zwiedziły akwarium i papugarnię na terenie Aquaparku. Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu pozytywnych wrażeń.

• 19.09.2023r. (wtorek)

17.00       klasa II, VI, VII

17.15       klasa V

17.30       klasa I i oddział przedszkolny

18.00       klasa III, IV, VIII

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• 4 września 2023 r. o godzinie 9.00 zainaugurowano nowy rok szkolny 2023/2024. W sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i przedstawiciele rodziców. Społeczność uczniowską, a w szczególności uczniów rozpoczynających naukę w klasach pierwszych i w oddziale przedszkolnym, przywitała dyrektor szkoły - Pani Bożena Korth. Po zakończeniu uroczystości, nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

W nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów wszystkim uczniom,  nauczycielom i rodzicom.